Pakiety


Podziękowanie dla rodziców
Cena: 1000 zł


Zrób miłą niespodziankę rodzicom i zaproś ich do kameralnego Malachit Medical Spa ***. Podaruj im kilka niezapomnianych chwil podczas romantycznej kolacji przy świecach i odrobinę relaksu w strefie Spa, które sprawią, że te chwile na długo zagoszczą w ich pamięci.    

    CENA PAKIETU OBEJMUJE:

 na powitanie: Słodki bukiet

 2 noclegi w pokoju lub apartamencie,

 2 znakomite śniadania w formie bufetu,

 obiadokolacja w dniu przyjazdu,

 romantyczna kolacja przy blasku świec z lampką wina i fantazyjnym deserem

 seans w grocie solnej inhalacyjnej

 masaż relaksacyjny dla 2 osób DODATKOWO W CENIE POBYTU:

 nieograniczone korzystanie z basenu , jacuzzi i sauny

 kijki Nordic Walking,

 bezprzewodowy internet w pokoju,

 niestrzeżony bezpłatny parking hotelowy. Informacje dodatkowe:

 Dodatkowy koszt stanowi opłata klimatyczna pobierana wyłącznie gotówką, w wysokości 2,18 zł od 1 osoby za dobę

 Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i trwa do godz. 12:00 w dniu wyjazdu.

 Wszystkie elementy pakietu są integralną częścią danej rezerwacji i niewykorzystanie któregokolwiek z nich nie zmniejsza jego wartości.

Pakiet można również kupić jako prezent dla bliskich osób z otwartym terminem pobytu.Niezależnie od tego czy planujecie Państwo wakacje, czy może weekend w Karpaczu, dzięki proponowanym pakietom będziecie mogli skorzystać z licznych atrakcji, komfortowych noclegów oraz… niższych cen.

Nasz hotel SPA w górach to liczne oferty – dla par, seniorów, na specjalne okazje czy w ramach wakacyjnego urlopu. Zapraszamy na romantyczny weekend dla zakochanych, na tygodniowy wypoczynek czy letni relaks. W bogatej ofercie znajdziecie Państwo liczne atrakcje, takie jak możliwość korzystania z basenu, sauny czy jacuzzi, zabiegi relaksacyjne, wizyty w Grocie Solnej, kolacje przy świecach i wiele innych. Nasz hotel z basenem w górach to miejsce, w którym zapewniamy Gościom wyjątkowy komfort i profesjonalną obsługę, dlatego wybierając któryś z pakietów macie Państwo pewność tego, że wypoczniecie jak nigdy i nigdzie!

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi propozycjami i przyjazdu na urlop lub weekend w SPA w górach. U nas czas płynie wolniej, krajobrazy zachwycają, a świeże, górskie powietrze daje niesamowite ukojenie!