Pakiety


Dla zakochanych ''Strzała Amora''
Cena: 900 zł

Pakiet dla zakochanych „Strzała Amora”- 2 noclegi w pokoju z łożem małżeńskim
- 2 wyśmienite śniadania w hotelowej restauracji 
- 2 obiadokolacje w tym jedna kolacja dla Dwojga przy świecach 
- Romantyczna kąpiel dla Dwojga  (po godz. 21:30) 
- korzystanie z basenu, jacuzzi bez ograniczeń (8:00-21:00)
- korzystanie z sauny od 17:00-21:00Niezależnie od tego czy planujecie Państwo wakacje, czy może weekend w Karpaczu, dzięki proponowanym pakietom będziecie mogli skorzystać z licznych atrakcji, komfortowych noclegów oraz… niższych cen.

Nasz hotel SPA w górach to liczne oferty – dla par, seniorów, na specjalne okazje czy w ramach wakacyjnego urlopu. Zapraszamy na romantyczny weekend dla zakochanych, na tygodniowy wypoczynek czy letni relaks. W bogatej ofercie znajdziecie Państwo liczne atrakcje, takie jak możliwość korzystania z basenu, sauny czy jacuzzi, zabiegi relaksacyjne, wizyty w Grocie Solnej, kolacje przy świecach i wiele innych. Nasz hotel z basenem w górach to miejsce, w którym zapewniamy Gościom wyjątkowy komfort i profesjonalną obsługę, dlatego wybierając któryś z pakietów macie Państwo pewność tego, że wypoczniecie jak nigdy i nigdzie!

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi propozycjami i przyjazdu na urlop lub weekend w SPA w górach. U nas czas płynie wolniej, krajobrazy zachwycają, a świeże, górskie powietrze daje niesamowite ukojenie!