Pakiety


Zrób Prezent!
Cena: już od 50 zł

Zrób prezent bliskiej osobie i zaproś ją na pobyt do naszego SPA, na zabiegi, na kolację, romantyczne "sam na sam" w jacuzzi... 

Oferujemy vouchery na wybrane usługi lub vouchery kwotowe.

 Więcej szczegółów udzielą Państwo nasi Recepcjoniści.

 Tel. 75 7616 615, 691 743 007

 e-mail: hotel@malachit-spa.pl

 Zapraszamy!

 

Niezależnie od tego czy planujecie Państwo wakacje, czy może weekend w Karpaczu, dzięki proponowanym pakietom będziecie mogli skorzystać z licznych atrakcji, komfortowych noclegów oraz… niższych cen.

Nasz hotel SPA w górach to liczne oferty – dla par, seniorów, na specjalne okazje czy w ramach wakacyjnego urlopu. Zapraszamy na romantyczny weekend dla zakochanych, na tygodniowy wypoczynek czy letni relaks. W bogatej ofercie znajdziecie Państwo liczne atrakcje, takie jak możliwość korzystania z basenu, sauny czy jacuzzi, zabiegi relaksacyjne, wizyty w Grocie Solnej, kolacje przy świecach i wiele innych. Nasz hotel z basenem w górach to miejsce, w którym zapewniamy Gościom wyjątkowy komfort i profesjonalną obsługę, dlatego wybierając któryś z pakietów macie Państwo pewność tego, że wypoczniecie jak nigdy i nigdzie!

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi propozycjami i przyjazdu na urlop lub weekend w SPA w górach. U nas czas płynie wolniej, krajobrazy zachwycają, a świeże, górskie powietrze daje niesamowite ukojenie!