Pakiety


Cena: 200 zł


Posiadamy bardzo bogatą ofertę pakietów pobytowych oraz zabiegów kosmetycznych i masaży. Jeśli więc zbliża się w Państwa rodzinie jakaś ważna okazja (rocznica ślubu rodziców, ślub znajomych, imieniny czy urodziny bliskiej osoby) warto skorzystać z naszej oferty. Można wybrać jeden z pakietów dostępnych na naszej stronie internetowej lub wysłać do nas zapytanie i wówczas przygotujemy ofertę indywidualną.


Mamy Państwu do zaoferowania:
- romantyczna kolacja przy świecach
-sam na sam w jacuzzi przy lampce szampana (po 21)
-kwiaty z bilecikiem do pokoju (lub butelka wina do pokoju)
-wspólne zabiegi kosmetyczne
-wyjątkowe masaże 
i wiele innych ATRAKCJI

BEZPŁATNIE drukujemy eleganckie zaproszenie, które wyślemy na podany przez Państwa adres.

Oferujemy  Państwu również  Bony podarunkowe   wartości 200, 300 i 500 zł

Niezależnie od tego czy planujecie Państwo wakacje, czy może weekend w Karpaczu, dzięki proponowanym pakietom będziecie mogli skorzystać z licznych atrakcji, komfortowych noclegów oraz… niższych cen.

Nasz hotel SPA w górach to liczne oferty – dla par, seniorów, na specjalne okazje czy w ramach wakacyjnego urlopu. Zapraszamy na romantyczny weekend dla zakochanych, na tygodniowy wypoczynek czy letni relaks. W bogatej ofercie znajdziecie Państwo liczne atrakcje, takie jak możliwość korzystania z basenu, sauny czy jacuzzi, zabiegi relaksacyjne, wizyty w Grocie Solnej, kolacje przy świecach i wiele innych. Nasz hotel z basenem w górach to miejsce, w którym zapewniamy Gościom wyjątkowy komfort i profesjonalną obsługę, dlatego wybierając któryś z pakietów macie Państwo pewność tego, że wypoczniecie jak nigdy i nigdzie!

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi propozycjami i przyjazdu na urlop lub weekend w SPA w górach. U nas czas płynie wolniej, krajobrazy zachwycają, a świeże, górskie powietrze daje niesamowite ukojenie!