SPA


Ojciec nowożytnej medycyny estetycznej Paracelsus zwykł mawiać: „woda i powietrze są tajemnicami natury”. Współcześnie udało nam się zgłębić tajniki przyrody i wykorzystać ich właściwości na nasz użytek, a zarówno czysta woda, jak i świeże powietrze służą nam do poprawy zdrowia i samopoczucia.

Nazwa „SPA” jest skrótem od łacińskiego wyrażenia „sanitas per aquam” , co oznacza zdrowie dzięki wodzie. Jak wykazuje historia medycyny naturalnej, źródła wód leczniczych znane były już w epoce brązu. Odprężające i prozdrowotne kąpiele w gorącej źródlanej wodzie były ważnym rytuałem starożytnych Rzymian.

Relaks i regeneracja dla każdego

Nasze SPA w górach oferuje Państwu prawdziwe odprężenie dla ciała i umysłu. Udostępniamy naszym Gościom kompleks basenowy, który zapewnia chwile błogiego relaksu. Odpowiednio dobrana temperatura wody kojąco wpływa na organizm, uwalniając od napięcia i bólów mięśni. W strefie SPA możecie Państwo skorzystać także z rozluźniającego działania jacuzzi, które dzięki specjalnym dyszom masującym ma zbawienny wpływ na osoby zestresowane, spięte czy cierpiące na różne dolegliwości związane z mięśniami, stawami i kośćmi.

Szczególną atrakcją naszego hotelu położonego w Sudetach jest gabinet odnowy biologicznej, w którym oferujemy Państwu szeroki zakres zabiegów kosmetycznych i masaży. W naszym SPA w górach doświadczeni specjaliści wykonają dla Państwa różnego rodzaju zabiegi na ciało i twarz, dzięki którym odżywicie swoją skórę, wyszczuplicie swoje ciało i dacie ukojenie swoim zmysłom, natomiast masażyści zadbają o to, aby dać Wam odprężenie i pozwolić choć na chwilę zapomnieć o otaczającym świecie. Zbawienny dla zdrowia okaże się również pobyt w niezwykłej Grocie Solnej…

Zapraszamy Państwa na zabiegi SPA w Sudetach, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych Gości.

spa