SPA


Ojciec nowożytnej medycyny estetycznej Paracelsus zwykł mawiać: „woda i powietrze są tajemnicami natury”. Współcześnie udało nam się zgłębić tajniki przyrody i wykorzystać ich właściwości na nasz użytek, a zarówno czysta woda, jak i świeże powietrze służą nam do poprawy zdrowia i samopoczucia.

Nazwa „SPA” jest skrótem od łacińskiego wyrażenia „sanitas per aquam” , co oznacza zdrowie dzięki wodzie. Jak wykazuje historia medycyny naturalnej, źródła wód leczniczych znane były już w epoce brązu. Odprężające i prozdrowotne kąpiele w gorącej źródlanej wodzie były ważnym rytuałem starożytnych Rzymian.

Relaks i regeneracja dla każdego

Nasze SPA w górach oferuje Państwu prawdziwe odprężenie dla ciała i umysłu. Udostępniamy naszym Gościom kompleks basenowy, który zapewnia chwile błogiego relaksu. Odpowiednio dobrana temperatura wody kojąco wpływa na organizm, uwalniając od napięcia i bólów mięśni. W strefie SPA możecie Państwo skorzystać także z rozluźniającego działania jacuzzi, które dzięki specjalnym dyszom masującym ma zbawienny wpływ na osoby zestresowane, spięte czy cierpiące na różne dolegliwości związane z mięśniami, stawami i kośćmi.

Szczególną atrakcją naszego hotelu położonego w Sudetach jest gabinet odnowy biologicznej, w którym oferujemy Państwu szeroki zakres zabiegów kosmetycznych i masaży. W naszym SPA w górach doświadczeni specjaliści wykonają dla Państwa różnego rodzaju zabiegi na ciało i twarz, dzięki którym odżywicie swoją skórę, wyszczuplicie swoje ciało i dacie ukojenie swoim zmysłom, natomiast masażyści zadbają o to, aby dać Wam odprężenie i pozwolić choć na chwilę zapomnieć o otaczającym świecie. Zbawienny dla zdrowia okaże się również pobyt w niezwykłej Grocie Solnej…

Zapraszamy Państwa na zabiegi SPA w Sudetach, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych Gości.


Grota solna

Zapraszamy do skorzystania z niezwykłych zabiegów relaksujących. Grota Solna NG Wellness System w Hotelu Malachit w Karpaczu oferuje zabiegi naświetlania we wnętrzu, w którym pasuje wyjątkowy morski mikroklimat. Odwiedzenie tego miejsca przyniesie ze sobą wyłącznie same korzyści, gwarantując poprawę samopoczucia, ukojenie nerwów oraz oczyszczenie organizmu z toksyn. Proponujemy seanse z odpowiednio dobraną muzyką, na leżakach, wśród morskiego zapachu oraz przyjemnie rozgrzewających promienników.

Basen i sauna

Zwolenników aktywnego wypoczynku zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Basen w Hotelu Malachit w Karpaczu stworzony został z myślą o osobach, które pragną odprężyć się i skorzystać z dobroczynnych właściwości hydromasażu. Oprócz tego w ośrodku znajduje się przestronna sauna, w której można wypocząć, a do tego poprawić samopoczucie. Dbamy o to, by woda zawsze posiadała przyjemną temperaturę około 30 stopni Celsjusza. Dzięki temu nasi Goście tak chętnie spędzają czas na pływaniu oraz masażu.

Spa w górach

Czas na odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku? Karpacki Hotel Malachit zaprasza na wyjątkowy weekend SPA w górach. Proponujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych, upiększających oraz uspokajających. Zachęcamy do skorzystania z masażu relaksującego oraz peelingów wygładzających. Dzięki temu nasi Goście czują się wyśmienicie, są szczęśliwi i odprężeni. Wizyta w naszym Hotelu to nie tylko doskonały pomysł na krótki wypad za miasto, ale także relaksujący pobyt wraz z ukochaną osobą lub całą rodziną.

Atrakcje w Karpaczu

Na Gości odwiedzających Hotel Malachit czekają nie lada atrakcje, które cieszą się ogromną popularnością wśród osób odwiedzających ten urzekający region. W pobliżu naszego ośrodka znajdują się punkty edukacyjne, ścieżki przyrodnicze, dzikie wodospady, przepiękne stawy, a także architektoniczne zabytki, które dodają temu regionowi niecodziennego uroku. Weekend w Karpaczu sprawi, że poczują się Państwo wyśmienicie. Serdecznie zapraszamy miłośników górskich, zapierających dech w piersiach widoków od odwiedzin!

spa